Nacházíte se na hlavní straně webu

Články z úvodníku

Restart MONACHu

Restart MONACHu

přechod pod redakční systém

Před nedávnem se na titulní straně mého webu objevila informace o tom, že jsem byl v sezóně 2013 víceméně donucen poněkud „flákat“  publikaci na mých stránkách a to z důvodu výstavby modelářské dílny a z důvodu přechodu webu pod redakční systém. To první stále probíhá a t o druhé je již plně v provo…

uveřejnění článku: 17. 8. 2013

Nová tvář časopisu RC revue

Nová tvář časopisu RC revue

s novým ročníkem nové pojetí a rozhodně k lepšímu

V úvodníku posledního čísla RC revue 2012 se šéfredaktor Jiří Rumíšek rozhodl nás seznámit se změnami, ke kterým by na stránkách časopisu mělo od roku 2013 dojít. Nikdo z nás by si nepřál víc, než kolik tam bylo napsáno. A jak to dopadlo? Na výbornou!

uveřejnění článku: 9. 1. 2013

Bulvár a tajné služby :-)

Bulvár a tajné služby :-)

aneb stihomam, šílenství a paranoia na druhou ...

Dnešní ráno jsem pohledem na článek na hlavní straně SEZNAM.CZ mohl s klidem začít větou z klasické ruské pohádky "sním, či bdím?...", ale nemohu, je to realita a nás modeláře možná čeká čas, kdy budeme trnem v oku nejmocnějšího muže zeměkoule či FBI, CIA :-)

uveřejnění článku: 30. 12. 2012

Rok 2012 - jaký byl?

Rok 2012 - jaký byl?

bilancování a taky "šťastné a veselé..."

Přeji vám všem velice hezký a pohodový předvánoční čas. Rozhodl jsem se na samém sklonku tohoto roku uveřejnit ještě jeden docela kratičký článek, ve kterém se jen velice krátce poohlédnu za uplynulým rokem.

uveřejnění článku: 20. 12. 2012

Sdílejte na sociálních sítích