Domů » Informace » Spřátelené weby

Spřátelené weby

Weby jejichž jsem autorem, spoluautorem nebo spřízněnou duší ...

ModelPlac

Království plastikových modelů Jakuba Kubrta Vilingra. Skvělý web pro plastikové modeláře. Mimo jiné jsem autorem designové a programové podoby jeho webu. Víc o tom jak vznikl nový Modelplac se dočtete v tomto článku.

RC Pastakus

Web mého modelářského kamaráda Jardy Pastyříka, alias Pasakuse, který se s mou občasnou radou modelářem stal. Vrhnul se do toho po hlavě, a pokouší akrobatické modely. V létě 2012 jsem se slitoval a spáchal tento (zcela nový) kabát pro jeho web.

Auto Janeček

Můj poslední počin co by webdesignéra je prezentace kamarádovi Vaškovi Janečkovi. Prozatím je web ve výstavbě, ale i zde bude reklama na MONACH.

Pajer zemní práce

Jeden z mých výtvorů co se webové prezentace týče, tentokrát pro příbuzného mého kamaráda a dnes i zaměstnavatele. I sem se mi v rámci výměny reklama za reklamu podařilo propašovat svůj banner.

Pub-Me CMS

Redakční systém Pub-Me CMS je prostředek pro snadnou a efektivní administraci webu bez znalostí technické stránky webové problematiky, atd.
Michal Malének, duchovní otec systému Pub-Me, se stal i jakýmsi "Ježíškem" pro mne a Monach.cz.

Altány JH

Další z mých počinů co se tvorby webu týče, tentokrát pro známého. Stránky výrobce altánů, pergol, zimních zahrad, posezení, saun, saunových domků, atd.

LMK Skovice

Webové stránky Letecko modelářského klubu Skovice

Kontakty

Pavel Štěpina
Chlístovice 177
284 01
Kutná Hora

M: +420 773 978 125

více naleznete v sekci Kontakty

Reklama

Doporučuji

Sdílejte na sociálních sítích